Adresa:
Pôsobnosť / funkcie osoby
konateľ, záznam platný od 28.01.2014.
spoločník, záznam platný od 05.07.2022.
spoločník, záznam platný od 24.06.2022.
spoločník, záznam platný od 23.06.2022.
spoločník, záznam platný od 08.12.2020.
konateľ, záznam platný od 08.12.2020.
spoločník, záznam platný od 19.02.2022.
konateľ, záznam platný od 09.06.2015.
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Moštenica 92, Moštenica 976 13
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: ČSA 67/21, Sliač 962 31
Sídlo: ČSA 67/21, Sliač 962 31
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Drevárska 764/2, Spišská Nová Ves 052 01
Sídlo: Kynceľovská cesta 32/32, Kynceľová 974 01
Sídlo: Prof. Sáru 5, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: ČSA 67/21, Sliač 962 31
Sídlo: Prof. Sáru 5, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Prof. Sáru 5, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: ČSA 67/21, Sliač 962 31
Sídlo: Senecká 791/22, Tomášov 900 44
Sídlo: Dunajská 24, Bratislava 811 08
Sídlo: Slávkovska cesta 28, Kežmarok 060 01
Sídlo: Stará Prievozská 2, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09
Sídlo: Gabčíkovská cesta 237/38, Dunajská Streda 929 01
Sídlo: Štefánikova 42, Spišská Belá 059 01
Sídlo: Ulica mieru 154/7, Lučenec 984 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Kapitulská 15214/21A, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Pod Rybou 5, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Dr. Herza 378/16, Lučenec 984 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: 57, Čakajovce 951 43
Sídlo: Zdravotnícka 265/20, Želovce 991 06
Sídlo: Poľná ulica 638/21, Selce 976 11
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Prof. Sáru 5, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Kynceľovská cesta 32/32, Kynceľová 974 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Poľná ulica 638/21, Selce 976 11
Sídlo: Kapitulská 15214/21A, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Prof. Sáru 5, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Haburská 7, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Alžbetina 28, Košice - mestská časť Staré Mesto 040 01
Sídlo: Kapitulská 15214/21A, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Na Hrebienku 8079/2A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
Sídlo: Drevárska 764/2, Spišská Nová Ves 052 01
Sídlo: Dr. Adámyho 906/20, Beluša 018 61
Sídlo: Prof. Sáru 5, Banská Bystrica 974 01
Sídlo: Radlinského 1716, Dolný Kubín 026 01
Sídlo: Fatranská 2431/3, Košice - mestská časť Západ 040 11
Sídlo: Kemi 629/8, Liptovský Mikuláš 031 04
Sídlo: Iberková 532/12, Bratislava - mestská časť Čunovo 851 10
Sídlo: Kemi 629/8, Liptovský Mikuláš 031 04
Sídlo: Kynceľovská cesta 32/32, Kynceľová 974 01
Sídlo: Hrádok 1, Istebné 027 53
Sídlo: Hlavná 47/73, Mučín 985 31
Sídlo: 93, Dolná Tižina 013 04
Sídlo: Coboriho 1474/2, Nitra 949 01
|
Adresa:
Milion Club BB&LM s. r. o,
Milion Club ZV s. r. o.,
Prvá arbitrážna k.s.,
R - KREDIT družstvo,
m.i. management, s.r.o.,
LATTA SN s.r.o.,
temaq, s.r.o.,
m.i. solutions, s.r.o.,
b/e trade, s.r.o. "v likvidácii",
b/e services s.r.o.,
MC Finance, s. r. o.,
vsp, s. r. o.,
Bystričan, družstvo
Adresa:
OMNIS SECURITY SERVICE BB s.r.o.,
Euro Invest & Rent, s.r.o.,
EXACT, s.r.o.,
Four,s.r.o.,
GAME service s.r.o.,
Milion Club BB&LM s. r. o,
Milion Club ZV s. r. o.,
AQUA CRISTAL SLOVAKIA, s.r.o.,
SPORT RESORT SLOVENKA s.r.o.,
TMZ, s.r.o.,
WIN SN s.r.o.,
Cafe Argent s.r.o.,
LATTA SN s.r.o.,
MJT DETVA s.r.o.,
KARATE.TRE s.r.o.,
Cor Metal, s.r.o.,
Eva Poliaková s.r.o.,
ŠPORT ZÓNA s.r.o.,
Cor Logistics, s. r. o.,
PK Invest Istebné, s.r.o.,
PBL Team s. r. o.
Adresa:
DAMAX TRADE s.r.o.,
EXACT, s.r.o.,
ICars, s. r. o.,
ISTROKLIMA spol. s r. o.,
KOGR s.r.o.,
THERMALPARK DS, a.s.,
NAGYMED, s.r.o.,
BIOPLAMEŇ s.r.o.,
EXACT Cafe s.r.o.,
DAMAX Cafe s.r.o.,
CNL Industry, spol. s r.o., Košice,
iDAMAX TRADE s.r.o.
Adresa:
Euro Invest & Rent, s.r.o.,
MERKUR invest, s. r. o.,
Four games, s.r.o.,
Four,s.r.o.,
Milion Club BB&LM s. r. o,
Milion Club ZV s. r. o.,
OMEGA PLAY, s.r.o.,
AQUA CRISTAL SLOVAKIA, s.r.o.,
ZOEMEDI, s.r.o.,
Euro Play & Invest, s.r.o.,
Cafe Argent s.r.o.,
Hard & Software Invest s.r.o.,
Forty-Seven s.r.o.,
ŠPORT ZÓNA s.r.o.,
MaLau s.r.o.,
ZFP LAUKO s. r. o.,
Vilvi s. r. o.
Adresa:
Inter Data Solutions s. r. o.,
KOVMETAL, spol. s r.o. Košice,
LUTIX s.r.o.,
OMEGA PLAY, s.r.o.,
TMZ, s.r.o.,
TRADE TK s.r.o.,
FS MERCATUS, s.r.o.
Adresa:
AB Asset Management k. s.,
ACCESSLINK BUSINESS, k.s.,
Advisors k.s.,
ADVO INSOLVENCY, k.s.,
A&K TRUST, k.s.,
Alvinnia Holding, k. s. v likvidácii,
Arnold izolácie k.s.,
ATCL, k.s.,
ATT - Advanced Thermo Technology, k.s.,
AUXBRAIN k. s.,
BAINIT - ZVÁRACIA TECHNIKA komanditná spoločnosť,
BANKRUPTCY & RECOVERY SERVICE, k.s.,
BANKRUPTCY LIQUIDATION k.s.,
BCDS, k. s.,
BDO Tax, k. s.,
BIGTRIP INVESTMENTS, k.s. v likvidácii,
BIO OIL Development s.r.o. & co., k.s.,
Green Power Services k. s.,
BMK Konkurz, k.s.,
Bodet & Horst mattress ticking k.s.,
BRIESKU HOLDING, k. s.,
CERRAD HOLDING k. s.,
Crossdefault Management Group, k. s.,
Cone-International, k. s.,
Creativerunners Group k. s.,
Dawa k. s.,
DKB CEE k. s.,
ERE Real k. s.,
Squarebizz Slovakia Petržalka k.s.,
Familia Szyszka, k.s.,
RS - STAMP k. s.,
FIRST Electronics & Co. k. s.,
Gaudeo Agency k.s.,
GBR HOLDING k.s.,
HERADOS, k. s.,
Profesionálna správcovská kancelária, k.s.,
Insolvency k. s.,
International Employment Agency – Slovakia, k.s.,
Intertec Slovensko k. s.,
Inwestor Slovakia k.s.,
I & R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s.,
Health Med Solutions, k.s.,
Karimpol International Slovakia, k.s.,
KONTO TEAM TS, k.s.,
KP recovery, k.s.,
Ławicki i Spółka, k.s.,
BENU SK 26, k.s.,
LICITOR recovery, k. s.,
MEDIF export - import komanditná spoločnosť,
HPWC k.s.,
BPS MONAREX, k.s.,
MUAD' DIB, k.s.,
NETGAMES HOLDING k. s.,
Nitratec k. s.,
NIVERS, komanditná spoločnosť,
Olichwer & Glapiak, k.s.,
O&P, k.s.,
ORCA - Gastrokonzultácie & Financovanie k. s.,
EARTH OF POWER OF EARTH k.s.,
POLBUK, k.s.,
Landzone Holding k. s.,
Precise-IT-Solutions k. s.,
ProVera Tax, k.s.,
Ruben & Partner k. s.,
PROPIVO SK, k.s.,
Prostone International, k. s.,
Prvá arbitrážna k.s.,
Prvý správcovský dom, k.s. - v skratke PSD, k.s.,
Quaneros k. s.,
Reinvesta, k. s.,
REITER k. s.,
RTC CREDIT kom. spol.,
SKP, k.s.,
Skruže Weise SK k.s.,
Slovadomus komanditná spoločnosť v skratke: Slovadomus k.s.,
Slovenská správcovská a reštrukturalizačná, k.s.,
Správcovská a reštrukturalizačná, k. s.,
Správcovský dom, k. s.,
TAX COMPANY, k.s.,
Teak-it & more záhradný nábytok Slovakia k. s.,
Trading Service k. s., v likvidácii,
Transfer Personalmanagement k. s.,
Viktoria INTERNATIONAL - Export - Import, komanditná spoločnosť,
VitalEnergy k.s.,
SQESER, k.s.,
V. V. Servis - komanditná spoločnosť,
BPI k.s.,
EcoPlanetArtProject k.s.,
Europe Travel, k.s.,
InvestBP Holding, k.s. v likvidácii,
Kristensen Investicie, k.s. v likvidácii,
LexCreditor k.s.,
ZEROPLUS Corporation, k.s.,
Farlax Enterprise, k.s.,
GINZA SLOVAKIA, k. s.,
K&W Slovakia Management, k.s.,
Nevada & Bloom, k.s.,
CEZAMIX, k. s.,
SYNTARIA Slovakia F&B International Solutions, k.s.,
PENSACOLA, k.s.,
Savoie Slovakia k.s.,
NEWFRONTSLO, k.s.,
BENU SK 19, k. s.,
OMG Capital Partners k.s.,
KONRES k.s.,
Novset, k.s. v likvidácii,
BENU SK 21, k. s.,
Holding Solutions, k. s.,
Sokol Slovakia, k.s.,
3TS Capital Partners k.s.,
LUSFAL Investments, k.s.,
Picardy, k.s.,
All 4 you, k.s.,
BENU SK 30, k.s.,
ECDDP Support Slovakia, k.s.,
Salamanka Slovakia, k.s. v likvidácii,
STr Slovensko, k.s.,
LITHOMED, k. s.,
Gemini Services, k.s.,
Noblin Slovakia k.s.,
Lorica Iuris k.s.,
SUNPHARMA SK 23, k.s.,
Arc-Heat k. s.,
InfoGlow, k.s.,
KP Holding k.s.,
Slovenská konkurzná a reštrukturalizačná, k. s.,
CQS Slovakia k.s.,
ATPS, k.s.,
NEXTIVA, k.s.,
Materna & Partnerzy, k.s.,
RUMBURAK k.s.,
J&M Capital, k.s.,
ERITREO k.s.,
iTRUSTee Recovery, k. s.,
RONSO, k.s.,
KRIVANKON k.s.,
RATS k.s.,
K.R.E. konkurzy a reštrukturalizácie, k.s.,
Mandalay, k.s.,
MICHATEK, k.s.,
G & G KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s.,
VisTec & Co. k.s.,
Dr.Max 135 T, k.s.,
SOUNDPOINT CONSULTANCY SLOVAKIA k. s.,
LawService Recovery, k.s.,
Dr. Max 138 T, k. s.,
IT ADVISORY GROUP, k.s.,
BENU SK 6, k. s.,
Imbrium, k.s. v likvidácií,
LKK, k.s.,
pannonia consulting k.s.,
BENU SK 31, k. s.,
Dr.Max 140 T, k. s.,
Vedúci kapitál, k. s.,
B88 Slovakia k. s. v likvidácii,
H&J INVESTMENTS, k.s.,
Maramere, k.s.,
MG777, k.s.,
Asasello, k.s.,
SG777, k.s.,
Carvesta Duo, k.s. v likvidácii,
Alchiba, k.s.,
Tauri Investments, k.s. v likvidácii,
South West Ventures, k.s.,
GucioDela k.s.,
Albany Invest, k.s.,
2PP k.s.,
ELSORIA, k.s. v likvidácii,
Nextpark, k.s.,
LEGES Recovery k.s.,
MAJUSZ, k.s.,
FARDOUS PARTNERS správcovská, k.s.,
LEGATOs Recovery k.s.,
ELBON k.s. v likvidácii,
NEFI Hlohovec, k.s.,
MTE Engineering k.s.,
CARE & SAFE k.s.,
NGM k. s.,
LEC SK, k.s.,
Správcovská a poradenská, k.s.,
Bratislavská konkurzná a reštrukturalizačná, k. s.,
ESC Secure k. s.,
CONSULTING TRADE AGENCY k.s.,
I.K.S. konkurzy a reštrukturalizácie, k. s.,
REMBONA k.s.,
BC KG, k.s. "v likvidácií",
Finite Group k. s.,
ENRIGHTSLO, k.s.,
KASATKIN Recovery, k. s.,
FREDERUNA, k.s.,
Soovitus k.s.,
WOTASO k.s. v likvidácii,
BASTION REAL ESTATE k. s.,
Insolvency services, k.s.,
Insolvency Management Group, k. s.,
MNEMTEC Solutions, k. s.,
FM Immo k.s.,
CRAFTERS & MORE k. s., v likvidácii,
SISÁK & PARTNERS, konkurzy a reštrukturalizácie k.s.,
INTERIT GLOBAL, k.s.,
Cake and Roll, k.s.,
ARCHCONSULT SK k. s.,
Insolvenčná a poradenská, k.s.,
Bankruptcy and recovery innovative corporation k.s.,
iwup k.s.,
LP Recovery, k. s.,
IMC Management k. s.,
Austria Real k.s.,
INSOLVENCY SOLUTIONS, k.s.,
JOYPACK k.s.,
Kirundo k. s.,
ELOY Europe k.s.,
AGBR, k.s.,
Rapid Solutions k. s.,
HBP k.s.,
JPI Business k.s.,
HFM k. s.,
WITT&KLEIM RENEWALS K.S.,
Syntaxis Investments k.s.,
GA-Consulting k.s.,
OpenHeart Group k.s.,
UBC 2020, k.s.,
Labzone Holding, k. s.,
VMP recovery, k. s.,
KS - správa konkurzov, k.s.,
Minute Clinic k. s.,
Squarebizz Slovakia Nitra k.s.,
MSV Multicall k.s.,
SGS emont k. s.,
Origon Recovery Solutions, k. s.,
GUBANI services k.s.,
RC Credit k. s.,
CUBE RECOVERY, k.s.,
Business Legal Carbon k.s.,
ŠTÚROVA 5 k.s.,
DDCM Insolvency, k.s.
Adresa: m.i. management, s.r.o. IČO: 47 165 243, Lazovná 33, Banská Bystrica 974 01
Adresa:
DATA-ZDROJ a.s.,
MEDRIA, s.r.o.,
NAGYMED, s.r.o.,
NITRAZDROJ, a.s.,
ODOR - GAS, s.r.o.,
Topoľčianske pekárne a cukrárne a.s. skrátený názov TOPEC a.s.,
RONA STEEL s. r. o.,
Spojená Nitrianska Pekáreň, a.s., ( skrátene: SNIPEK, a.s. ),
SUPERMAX Nitra, a.s.,
Poľnohospodárske družstvo Strážne,
NAGY - kominárstvo, s.r.o.,
LUCHE KOMUNAL s.r.o.,
A & A Universal, s. r. o.,
ATZ - MED s.r.o.,
ED REAL s.r.o.,
AML GROUP, s. r. o.
Adresa:
1DER Entertainment s.r.o.,
EC Projekt s.r.o.,
GAaRONA s.r.o.,
PRETORIAN s.r.o.,
RONA STEEL s. r. o.,
STABIL INVEST s.r.o.,
BIOPLAMEŇ s.r.o.,
HuSk service s.r.o.,
CLEVER solutions & investments s. r. o,
BIGSON s.r.o.,
NAGY ROBERT s.r.o.,
Wellco, s. r. o.,
RN73 STAV, s. r. o.,
Podhubie s.r.o.,
Humbuk s. r. o.,
Wirtshaus s. r. o.,
Fat and happy s. r. o.,
ARNAGYS partner s. r. o.,
CIMET STRONG s.r.o.,
FleX CarS s. r. o.,
ROVIN s.r.o.,
Sip and Smith s. r. o.
Adresa: Ing. Vojtech Švantner
Adresa: Mgr. Peter Kundrát
Adresa: Ing. Jana Švantnerová
Adresa: JUDr. Pavol Torňoš
Adresa: Skončenie funkcie: 23.12.2002
|