Pridať dlžníka

Nezamestnanosť

stav k 30.4.2024 podľa krajov
11919
2,94%
-207
10595
3,66%
-277
10955
3,77%
-76
14358
4,11%
-63
15598
4,28%
-274
28285
8,89%
-385
41014
10,37%
-43
33105
8,92%
-339
165829
5,96%
-1664
Sociálna sieť firiem

Sociálna sieť firiem na doméne Dlžník.sk zobrazuje údaje z verejne dostupných zdrojov, ktoré poskytuje Obchodný register SR, a neobsahuje informácie o finančnej situácii zverejnených firiem a osôb. Údaje zverejnené v Sociálnej sieti firiem pochádzajú z iných zdrojov (ORSR), ako údaje v databáze dlžníkov na doméne Dlžník.sk.

 

JUDr. Mikuláš Trstenský , , CSc.

Adresa: Brusnicová 2294/29, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 01
Pôsobnosť / funkcie osoby
konateľ, záznam platný od 15.07.2023.
konateľ, záznam platný od 14.10.2023.
konateľ, záznam platný od 17.10.2023.
konateľ, záznam platný od 25.10.2023.
konateľ, záznam platný od 13.10.2023.
konateľ, záznam platný od 14.10.2023.
člen, záznam platný od 30.12.2023.
konateľ, záznam platný od 25.06.2021.
konateľ, záznam platný od 07.03.2023.
konateľ, záznam platný od 14.10.2023.
konateľ, záznam platný od 02.06.2023.
konateľ, záznam platný od 14.07.2023.
člen, záznam platný od 08.12.2023.
konateľ, záznam platný od 17.10.2023.
konateľ, záznam platný od 24.10.2023.
konateľ, záznam platný od 07.07.2023.
konateľ, záznam platný od 06.10.2023.
konateľ, záznam platný od 18.10.2023.
konateľ, záznam platný od 24.02.2023.
konateľ, záznam platný od 14.07.2023.
konateľ, záznam platný od 07.06.2023.
konateľ, záznam platný od 02.06.2023.
konateľ, záznam platný od 01.06.2023.
konateľ, záznam platný od 17.10.2023.
Súvisiace firmy
?  

APEX Tovarníky s.r.o.

Sídlo: Odbojárov 301, Tovarníky 955 01

MKM-STRED, spol. s r.o.

Sídlo: Prešovská 73, Družstevná pri Hornáde 044 31

Družstvo JUDr. Mikuláša Trstenského, CSc.

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08

Mirinal s.r.o.

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08

KOLOS s.r.o.

Sídlo: Krasovského 14, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01

PEKNÁ MODRÁ s.r.o.

Sídlo: Lamačská 22, Bratislava 841 03

Zelená pošta s. r. o.

Sídlo: Krasovského 3986/14, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01

Družstevná agro družstvo

Sídlo: Prešovská 73, Družstevná pri Hornáde 044 31

Agrogarden, s.r.o.

Sídlo: Štúrova 1090/7, Dunajská Streda 929 01

AGROSUN, spol. s r.o.

Sídlo: Štúrova 1090/7, Dunajská Streda 929 01

Malolo Marketing s. r. o.

Sídlo: Opavská 26/A, Bratislava - Nové Mesto 831 01

SAGAX, s.r.o.

Sídlo: Hlavná 58A, Dunajská Streda 929 01

Kukkonia s.r.o.

Sídlo: Povodská 169/14, Dunajská Streda 929 01

ColosseoEAS, a.s.

Sídlo: K Železnej studienke 27, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 04

VIRE law & consulting s. r. o.

Sídlo: Sasinkova 12, Bratislava 811 08

MIDDAS s.r.o.

Sídlo: 236, Vydrany 930 16

Kukkonia farm s.r.o.

Sídlo: Štúrova 1090/7, Dunajská Streda 929 01

A2 EXIM, spol. s r.o.

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08

Digitance, s. r. o.

Sídlo: Krasovského 3986/14, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01

Lehár s. r. o.

Sídlo: Štúrova 1090/7, Dunajská Streda 929 01

Torreol, s. r. o.

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08

Dolný Štál agro družstvo

Sídlo: Okočská cesta 731, Dolný Štál 930 10

Poľnohospodárska spoločnosť Slovensko, s.r.o.

Sídlo: Okočská cesta 731, Dolný Štál 930 10

Rajská II, s. r. o.

Sídlo: Trnavská cesta 1050, Leopoldov 920 41

ODK Investment, spol. s r.o.

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08

ELEGOST a. s.

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08

7OS, spol. s r.o.

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08

A/P/H advisory s. r. o.

Sídlo: Tomášikova 15950/10H, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03

COMDEC s.r.o.

Sídlo: Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02

APOGEO Tax, s. r. o.

Sídlo: Slávičie údolie 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02

OLVERA a. s.

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08

AS30 s.r.o.

Sídlo: Donská 36, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06

Družstvo Ondruš

Sídlo: Cajlanská 4561/159, Pezinok 902 01

AZC ORBIS družstvo

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08

Družstvo RSP

Sídlo: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02

SYNTECA a.s.

Sídlo: Krasovského 14, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01

IHABO a.s.

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 08

GLE Consult, s. r. o.

Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08

Sanum, s. r. o.

Sídlo: Hlavná 58A, Dunajská Streda 929 01

DW Investment a. s.

Sídlo: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02

Ensogate s.r.o.

Sídlo: Krasovského 14, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01
Súvisiaci ľudia
?  

Peter Ďurana

Adresa: Hanulova 9, Bratislava 841 01

Réka Világi

Adresa: Rad Pókatelek 4409/13, Dunajská Streda 929 01
AGRO - BIO HUBICE, a.s., Agrogarden, s.r.o., AGRO - MAT, s.r.o., Agro Polianka, s.r.o., AGROSUN, spol. s r.o., AGROTOM s.r.o., APEX Tovarníky s.r.o., DUNEA, a.s., EUROMILK, a.s., LOAR-VE, a.s., FERTILAGRI TRADING SK s.r.o., INDUSTRIAL ZONE KÚTNIKY, a.s., MKM-STRED, spol. s r.o., Poľnohospodárske družstvo T o m á š o v c e, Poľnohospodárske družstvo Dolný Štál, Roľnícke družstvo Rumanová, SAGAX, s.r.o., VARIA spol. s r.o., Poľnohospodárske družstvo Tvrdošovce, Poľnohospodárske družstvo v Ohradoch, Poľnohospodárske družstvo v Jurovej, Poľnohospodárske družstvo Orechová Potôň, Poľnohospodárske družstvo vo Veľkom Blahove, Poľnohospodárske družstvo v Hornej Potôni, Heliades, a.s., POĽNOCHOV , s.r.o., Kukkonia s.r.o., DS PROPERTY, a.s., VIRE law & consulting s. r. o., DAC ARÉNA, a.s., Kukkonia farm s.r.o., DAC Academy, a.s., AGROK východ, s. r. o., Poľnohospodárska spoločnosť Gabčíkovo, s.r.o., Lehár s. r. o., TENERE, a.s., Veľké Blahovo agro družstvo, AGRO - BIO HUBICE špeciálna výroba, družstvo, Dolný Štál agro družstvo, Poľnohospodárska spoločnosť Slovensko, s.r.o., ELEGOST a. s., OLVERA a. s., Sanum, s. r. o.

JUDr. Ján Ondruš

Adresa: Cajlanská 4561/159, Pezinok 902 01

Klára Németh

Adresa: Gaštanový rad 4165/3, Dunajská Streda 929 01

Ing. Jozef Mokrý

Adresa: Jána Stanislava 3584/20D, Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 05

Ing. Mária Rimóczyová

Adresa: Dopravná 3121/8, Bratislava 831 06

Ing. Albert Šmajda

Adresa: Donská 36, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06

JUDr. Branislav Nikolíni

Adresa: Pri tureckom kopci 777/11, Most pri Bratislave 900 46

Mgr. Ing. Andrea Halušková

Adresa: Tomášikova 15950/10H, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03

Thomas Jacobsen

Adresa: St. Christopher Street 168, Valleta VLT 1467, Maltská republika

Ing. Robert Spišák , PhD.

Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 02

Slávek Mynář

Adresa: Strážna 12806/9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 01

Katarína Kojšová

Adresa: Š. Moyzesa 41, Ružomberok 034 01

Thomas Jacobsen

Adresa: 168, Valletta VLT 1467, Maltská republika

Mgr. Miroslav Cvacho

Adresa: Majoránová 14841/88, Bratislava 821 07

Ing. Peter Prištic

Adresa: Boldog 172, Boldog 925 26

Peter Ďurana

Adresa: Hanulova 9, Bratislava - mestská časť Dúbravka 841 01

Ing. Alica Doležalová

Adresa: Martina Granca 2, Bratislava - mestská časť Dúbravka 841 02

Mgr. Norbert Smaho

Adresa: Košická 49, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 08

Ing. Ivana Mižičková , PhD., LL.M.

Adresa: Klemensova 2524/4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09

JUDr Mikuláš Trstenský , CSC.

Adresa: Brusnicová 2294/29, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 01

Ing. Petra Hlaváčová

Adresa: Gunduličova 6, Bratislava 811 05

Ing. Erika Fenesová

Adresa: Žabia ul. 1224/49, Gabčíkovo 930 05

Martin Jalovecký

Adresa: Vrbická 1883/30, Liptovský Mikuláš 031 01

Denisa Holocsiová

Adresa: Prípojná 8, Bratislava 821 06

Eugen Zakál

Adresa: Komárňanská 204/100, Veľký Meder

JUDr. Világi Oszkár

Adresa: Rad Pókatelek 4409/13, Dunajská Streda 929 01

Ing. Igor Kováč , PhD.

Adresa: Žilinská cesta 479/86, Lietavská Lúčka 013 11

Éva Nagyvendégi

Adresa: Rad Pókatelek 4409/13, Dunajská Streda 929 01

Hajnalka Cselényiová

Adresa: 153, Kráľovičove Kračany 930 03

Nadežda Štrbová

Adresa: M.Galandu 20/11, Martin

Mgr. Miriam Krošláková

Adresa: Hviezdoslavov 189, Hviezdoslavov 930 41

Jan Van Daele

Adresa: Hullekenstraat 169, Dendermonde 9200, Belgické kráľovstvo

MUdr. Károly Földes , MPH

Adresa: Veľkoblahovská cesta 1066/26, Dunajská Streda 929 01

Mgr. Juraj Lépes

Adresa: Nová Ves 2222/23, Dunajská Streda 929 01

OMNIA HOLDING, SE

Adresa: Václavské náměstí 802/56, Praha 110 00, Česká republika

Edita Világiová

Adresa: Ružový háj 1357/16, Dunajská Streda 929 01

PaedDr. Bernadett Csápaiová

Adresa: Smetanov háj 292/31, Dunajská Streda 929 01

PaedDr. Krisztián Németh

Adresa: 610, Orechová Potôň 930 02

RNDR. Pavel Sekanina

Adresa: Loosova 2, Brno 638 00, Česká republika

Ing. Andrea Pidychová

Adresa: Limbová 3054/5, Žilina 010 07

Ing. Albert Šmajda

Adresa: Donská 7540/36, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 04

Ing. Jozef Straňák

Adresa: Strmý Vŕšok 80, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06

Ing. Zoltán Pivoda

Adresa: Mederečská ul. 748/75, Komárno 945 01

Ing. Adrián Csuba

Adresa: Žltá 3832/8H, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 07

Ing. Richard Prokypčák

Adresa: Jaskový rad 13503/97A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 01

Ing. Peter Kotuliak

Adresa: Lachova 16, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 03

Ing. Mária Kopáčiková

Adresa: Baštová 346/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 01

JUDr. Mikuláš Trstenský , CSC.

Adresa: Brusnicová 29, Bratislava - Nové Mesto 831 01

Ing. Tibor Balogh

Adresa: Hadovce 232, Komárno 945 01

JUDr. Marta Tvrdošinská Lehnertová

Adresa: Mišíkova 2818/18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 06

Vladimír Tvaroška - Predseda družstva

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava 811 04

Matej Sabol , M.A.

Adresa: Grösslingova 31, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09

Ing. Erika Burianová

Adresa: Sumbalova 3505/1, Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 04

Ing. Juraj Flaška , PhD.

Adresa: Budatínska 3084/37, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 06

JUDr. Mikuláš Trstenský , CSC.

Adresa: Brusnicová 29, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 831 01

dr. György Bacsa

Adresa: Döbrentei utca 8. 1. lkház 3. em. 1B, Budapest 1013, Maďarsko

Mgr. Krisztián Nagy - podpredseda dozornej rady

Adresa: Októbrová 1512/52, Dunajská Streda 929 01

Ľubomír Hrčka

Adresa: Tranovského 36, Bratislava - mestská časť Dúbravka 841 02

Magdalena Ferenczi

Adresa: Žitnoostrovská 1306/11, Dunajská Streda 929 01

Mgr. Sabina Miezgová

Adresa: Krížna 38, Bratislava 811 07

Katarína Bertók

Adresa: Jasovská 8, Bratislava 851 07

Vladimír Tvaroška - predseda družstva

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava-mestská časť Staré Mesto 811 04

Ing. Tomáš Beseda

Adresa: Nobelova 13816/12B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 02

Ing. Vladimír Kestler

Adresa: Kráľovské údolie 24, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 02

JUDr. Marta Tvrdošinská Lehnertová

Adresa: Mišíkova 18, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 06

Ing. Peter Macháč

Adresa: Matúšova 58, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 04

Ing. Štefan Takáč

Adresa: Hlavná 335/95, Nižná Myšľa 044 15

Ondrej Ivančo

Adresa: Trstínska 67, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06

Miloš Sabol

Adresa: Na Pasienku 1659/116, Chorvátsky Grob 900 25

JUDr. Lucie Schweizer

Adresa: Václavkova 505/30, Praha 6 - Dejvice 160 00, Česká republika

Dejan Calija

Adresa: Westerdoksdijk 399, Amsterdam 1013 AD, Holandské kráľovstvo

Ing. Jaroslav Vittek

Adresa: Lančárska 9063/1, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06

Ing. Jozef Mokrý

Adresa: Jána Stanislava 20D, Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 05

JUDr. Marta Tvrdošinská Lehnertová - Podpredseda dozornej rady

Adresa: Mišíkova 2818/18, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 06

Mgr. Peter Duchovič

Adresa: J. Mazúra 4428/4, Martin 036 01

Augustín Lokaj

Adresa: 421, Divina 013 31

Matej Sabol , M.A.

Adresa: Grösslingova 31, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 09

Ing. Ivana Mižičková , PhD., LL.M

Adresa: Klemensova 2524/14, Bratislava-mestská časť Staré Mesto 811 09

Veronika Ambrovics

Adresa: Novosvetská 4231/24, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 06

Ing. Renáta Bačová , LL.M.

Adresa: Jarabinková 18878/8, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09

JUDr. Mikuláš Trstenský , CSc. - predseda družstva

Adresa: Brusnicová 2294/29, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 01

Ing. Ivana Mižičková , PhD., LL.M.

Adresa: Klemensova 2524/4, Bratislava 811 09

JUDr. Mikuláš Trstinský

Adresa: Brusnicová 2294/29, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 01

Ing. Alexandra Broszová

Adresa: Pod agátmi 14664/3, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 07

Radka Doehring

Adresa: Mozartova 4791/25, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 02

Mgr. Eva Molnárová

Adresa: Hlavná 4297/59, Ižop, Veľký Meder 932 01

JUDr. Marta Tvrdošinská Lehnertová

Adresa: Mišíkova 2818/18, Bratislava-mestská časť Staré Mesto 811 06

Matej Sabol, - predseda dozornej rady , M. A

Adresa: Grösslingova 31, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09

MUdr. Ľubica Ondrušová

Adresa: Cajlnská 159, Pezinok 902 01

Vladimír Tvaroška - Člen družstva poverený členskou schôdzou

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 04

Mgr. Jakub Marťák

Adresa: 1160, Krásno nad Kysucou 023 02

Mgr. Patrik Plevák

Adresa: Háj 355, Lednické Rovne 020 61

JUDr. Lucie Schweizer

Adresa: Václavkova 505/30, Praha 6 - Dejavice 160 00, Česká republika

Dániel Pivoda

Adresa: Mederčská ul. 748/75, Komárno 945 01

Ing. Richard Szabó , PhD.

Adresa: Hruškový sad 8887/8, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06

Ing. Pavol Varga

Adresa: Levanduľová ulica 413/4, Kvetoslavov 930 41

Jaroslav Máček

Adresa: Litovelská 607/7, Kysucké Nové Mesto 024 01

Ing. Patrik Pajtáš

Adresa: Nemocničná 625/65, Galanta 924 01

Ing. Alexandra Papánková

Adresa: Námestie hraničiarov 19, Bratislava 851 03

Ing. Alexandra Broszová

Adresa: Hrušovská 14310/3A, Bratislava 821 07

Ing. Alexandra Broszová

Adresa: Pod agátmi 14661/2, Bratislava 821 07

Ing. Augustín Popluhár

Adresa: Štvrť SNP 995/7, Galanta 924 01

Ing. Peter Grello

Adresa: 23, Tonkovce

Ján Kolláth

Adresa: 137, Horné Janíky

Ing. Árpád Meszáros

Adresa: 446, Štvrtok na Ostrove

Ing. Ladislav Száraz

Adresa: Nový Trh 700, Rastice

Ing. Jozef Vojtek

Adresa: Nám. SNP 190, Dunajská Streda

Ing. Ján Konečný , CSC.

Adresa: Cementárenská 63, Lietavská Lúčka 013 11

Ing. Árpád Meszáros

Adresa: 469, Štvrtok na Ostrove 930 40

Ing. Jozef Schramm

Adresa: Šášovská 12, Bratislava 851 06

MvDr. Arnold Ágh

Adresa: 457, Tonkovce 930 38

Ing. Katarína Svobodová

Adresa: 176, Kvetoslavov 930 41

Ing. Árpád Meszáros

Adresa: 469, Štvrtok na Ostrove 930 40, Skončenie funkcie: 02.07.2004

Ing. Arpád Tilajcsík , CSC.

Adresa: Dunajská 369/2, Dunajská Streda 929 01

Ing. Jozef Vojtek

Adresa: nám. SNP 190, Dunajská Streda 929 01, Skončenie funkcie: 13.05.2004

MvDr. Arnold Ágh

Adresa: 457, Tonkovce 930 38, Skončenie funkcie: 25.12.2004

Ing. Ľuboš Bohumel

Adresa: 113, Hubice 930 39

Ing. Zita Dalmadyová

Adresa: Hurbanova 16, Levice 934 01

Ing. Štefan Lelkes

Adresa: Smetanov háj 287/13, Dunajská Streda 929 01

Barbara Strasserová

Adresa: Záhradnícka 116/29, Tomášov 900 44

Ing. Katarína Svobodová

Adresa: 278, Kvetoslavov 930 41, Skončenie funkcie: 04.02.2008

Ing. Ľudovít Blahovics

Adresa: Okrúžna 98, Komárno

Ing. Juraj Moravčík

Adresa: Športová 30, Zavar

Ing. Alexander Szabados

Adresa: 247, Horné Janíky

Ing. Róbert Ďuriš

Adresa: Ľ. Štúra 21, Levice 934 15

Irena Jenčová

Adresa: Romanova 44, Bratislava 851 02

Ing. Štefan Sihelník

Adresa: 102, Hubice 930 39

Ing. Anton Benko

Adresa: 200, Ješková Ves

Ing. Emil Vrždák

Adresa: Romanova 40, Bratislava 851 02

Mgr. Mária Prachárová , CSC.

Adresa: 1/709, Dunajská Lužná 900 42

Doc. Ing. Štefan Gavorník , CSC.

Adresa: Majerníkovej 3, Bratislava 841 05

Ing. Ľuboš Bohumel

Adresa: 46, Hubice 930 39

Ružena Horáková

Adresa: Mlynské nivy 6, Bratislava 811 09, Skončenie funkcie: 06.06.2003

Ing. Anton Kráľ

Adresa: Vyšehradská 25, Bratislava 851 06

Ing. Katarína Gavorníková

Adresa: 185, Kvetoslavov 930 41

Doc. Ing. Štefan Gavorník , CSC.

Adresa: Majerníkovej 3, Bratislava 841 05, Skončenie funkcie: 01.02.2008

Ing. Anton Kráľ

Adresa: Vyšehradská 25, Bratislava 851 06, Skončenie funkcie: 01.02.2008

Irena Jenčová

Adresa: Romanova 44, Bratislava 851 02, Skončenie funkcie: 24.01.2008

Ing. Ladislav Száraz

Adresa: Rastice 700, Zlaté Klasy

Mgr. Ingrid Šťavinová

Adresa: Ružová 409/7, Rimavská Sobota 979 01

Mgr. Ingrid Šťavinová

Adresa: 91, Dubovec

Ing. Robert Spišák , PhD.

Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava - Staré mesto 811 02

Ing. Juraj Kovács

Adresa: Lesná 579/10, Veľké Dvorníky 929 01

Ing. Ľubica Forgáčová

Adresa: 54, Boliarov 044 47

Ing. Roman Teťák

Adresa: Štúrova 436, Nižná 027 43

Ing. Peter Ontko

Adresa: Poštová 13, Košice 040 01

Ladislav Szikhardt

Adresa: 126, Čakany 930 40

Anton Vanya

Adresa: Hviezdoslavova 47, Tvrdošovce

Peter Obuch

Adresa: Viešťanská 206/43, Tomášovce

Jaroslav Šuľaj

Adresa: 22, Stará Halič

Ing. Ivan Kokavec

Adresa: Lúčna 483/6, Halič

Ing. Michal Gáfrik

Adresa: J.Alexyho 35, Lučenec

Jaroslav Kubíček

Adresa: 176, Podrečany

Ing. Ján Kanda

Adresa: Družstevná 335, Tomášovce

Juraj Bobáľ

Adresa: 175, Podrečany

Pavel Kropáč

Adresa: Ostredky 2, Tomášovce

Ing. Ondrej Paučo

Adresa: I. P. Pavlova 2076/5, Lučenec 984 01

Miroslav Antalík

Adresa: 149, Veľká Ves

Ing. Miroslav Galád

Adresa: Budinská 151, Tomášovce

Miloš Petian

Adresa: Družstevná 302/17, Tomášovce

Ing. Stanislav Lauko

Adresa: 150, Podrečany

Ing. Jaroslav Laššan

Adresa: Poľná 8, Lučenec

Ing. Vladimír Vajo

Adresa: Bratrícka 4, Lučenec

JUDr. Ján Ďurove

Adresa: 177, Podrečany

Mária Boháčová

Adresa: Družstevná 389, Tomášovce

Jozef Boháč

Adresa: Družstevná 389, Tomášovce

Ing. Ondrej Paučo

Adresa: Vajanského 2983/21, Lučenec

Peter Bernáth

Adresa: 322, Orechová Potôň

Tibor Écsi

Adresa: 35, Dolný Štál

Ing. Tibor Keserü

Adresa: Veľkoblahovská 73/35, Dunajská Streda

Ing. Robert Spišák , PhD.

Adresa: Slávičie údolie 1576/24, Bratislava 811 02

Ing. Robert Spišák , PhD.

Adresa: Slávičie údolie 24, Bratislava 811 02

Ing. Robert Spišák , PhD.

Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava 811 02

PHDr. Katarína Rimóczyová

Adresa: Trenčianska 56/F, Bratislava 821 09

Ing. Andrea Borosová

Adresa: Veľkoblahovská 36, Dunajská Streda 929 01

Ing. Ladislav Száraz

Adresa: Rastice 700, Zlaté Klasy 930 39

Dionýz Bartal

Adresa: 60, Kráľovičove Kračany 930 03

Ing. Norbert Náhlovský

Adresa: Osloboditeľov 3, Tekovské Lužany 935 41

Ing. Ivo Valášek

Adresa: Ursínyho 2/1646, Bratislava 831 02

Ing. Juraj Slaninka

Adresa: Eisnerova 38, Bratislava 841 07

Viliam Drinóczi

Adresa: 463, Neded 925 85

Ing. Erika Fenesová

Adresa: Žabia 1224/49, Gabčíkovo 930 05

Ing. Jana Máleková

Adresa: Brigádnická 41, Bratislava 841 10

Ing. Dalibor Málek

Adresa: Brigádnická 3706/41, Bratislava 841 10

Ing. Ľubomír Klinka

Adresa: 174, Liptovská Teplá 034 83

Ing. Ľuboš Obetko

Adresa: 529, Rovinka 900 41

Ing. Peter Pavelek

Adresa: Hanzlíčkova 13, Svätý Jur 900 21

Martin Jalovecký

Adresa: Vrbická 30/1883, Liptovský Mikuláš 031 01

Štefan Kišš

Adresa: 1310, Šoporňa 925 52

Juraj Láštic

Adresa: Cukrovarská 758/4, Sereď 926 01

Ing. Andrej Netri

Adresa: Koprivnická 11, Bratislava 841 01

JUDr. Patricia Števulová

Adresa: Vrakunská cesta 5916/2, Bratislava 821 04

Ing. Oskar Soták

Adresa: Bulharská 4414/38, Bratislava 821 02

Ing. Ján Faltys

Adresa: 722, Rovinka 900 41

Mgr. Marián Netri

Adresa: Bagarova 12, Bratislava 841 01

Tomáš Lenghart

Adresa: Muškátová 19, Pezinok 902 01

Štefan Kišš

Adresa: Stromová 1310, Šoporňa 925 52

Katarína Chmelová

Adresa: Nám. SNP 475/16, Bratislava 811 06

Katarína Kojšová

Adresa: S. Moyzesa 41, Ružomberok 034 01

Ing. Igor Deščík

Adresa: D. Jurkoviča 2362/2, Topoľčany 955 01

Ing. Juraj Varga

Adresa: Stummerova 4665/126, Topoľčany 955 01

Milan Matušík

Adresa: J. Alexyho 2688/2, Topoľčany

Juraj Varga

Adresa: J. Jesenského 2316/15, Topoľčany

Ing. Igor Deščík

Adresa: D. Jurkoviča 2362/2, Topoľčany

Ing. Ján Faltys

Adresa: Mlynarovičova 5, Bratislava 851 03

Mgr. Maroš Horňáček

Adresa: Komárnická 113/6, Bratislava 821 03

Ing. Pavel Výboch

Adresa: Vajanského 9, Dunajská Streda

Mgr. Vladimíra Olléová

Adresa: Pasienky 1364/4, Gabčíkovo 930 05

Bc. Erika Bartalová

Adresa: Jilemnického 234/27, Dunajská Streda 929 01

Mgr. Erika Bartalová

Adresa: Rybný trh 331/1, Dunajská Streda 929 01

Martina Dutková

Adresa: Hollého 847/24, Púchov 020 01

Ing. Anton Truska

Adresa: Ďurčanského 7, Nitra 949 01

Mgr. Vladimíra Kántorová Olléová

Adresa: Pasienky 1364/4, Gabčíkovo 930 05

JUDr. Roman Kvasnica

Adresa: Holubyho 1056/22, Piešťany 921 01

Mgr. Peter Kostík

Adresa: Saratovská 2862/5, Bratislava 841 02

JUDr. Martin Modlidba

Adresa: Exnárova 29, Bratislava 821 03

Mgr. Norbert Smaho

Adresa: Sládkovičova 713/1, Nitrianske Pravno 972 13

Ing. Alica Heinrichová

Adresa: Lotyšská 2, Bratislava 821 06

Ing. Alexandra Papánková

Adresa: Hrušovská 14310/3A, Bratislava 821 07

Ing. Ladislav Farkas

Adresa: 840, Zlaté Klasy

Ing. Zoltán Nagy

Adresa: 12, Zlaté Klasy

Ing. Tibor Molnár

Adresa: 213, Veľké Blahovo

Miroslav Belányi

Adresa: Kollárova 2, Nitra

Štefan Galo

Adresa: Petzwalova 10, Nitra

Ing. Peter Radzo

Adresa: Kraskova 604/13, Nitra 949 01

Ing. Ivo Valášek

Adresa: Ursínyho 1646/2, Bratislava 831 02

Ing. Katarína Gavorníková

Adresa: Majerníkova 3, Bratislava 841 05

Ing. Jozef Vojtek

Adresa: nám. SNP 190, Dunajská Streda 929 01

Viktor Dallemule

Adresa: Bebravská 5034/16, Bratislava 821 07

Ing. Jaroslav Laššan

Adresa: Poľná 8, Lučenec 984 01

Ing. Ľubomír Mäkký

Adresa: 84, Plavecký Mikuláš

Helena Kovačovičová

Adresa: Kozmonautická 3230/3, Bratislava 821 02

Ing. Jaroslav Kovačovič

Adresa: Vígľašská 8, Bratislava

Helena Mravíková

Adresa: Nezábudková 14, Bratislava 821 04

Ing. Ivan Tirpák

Adresa: Kpt. Nálepku 17, Košice

Ing. Jaroslav Kovačovič

Adresa: Cajlanská 1946/82, Pezinok 902 01

Ing. Robert Spišák , PhD.

Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava-Staré Mesto 811 02

Ing. Pavel Výboch

Adresa: Vajanského 9, Dunajská Streda 929 01

Ing. Ottó Bíró , CSC.

Adresa: Nová Ves 2218/30, Dunajská Streda 929 01

MvDr. Gabriel Csicsai , PhD.

Adresa: Imre Madácha 2016/3, Dunajská Streda 929 01

Ing. Oľga Baloghová

Adresa: Hviezdoslavova 43, Tvrdošovce

Mikuláš Bíróczi

Adresa: Železničná 36, Tvrdošovce

Ing. Zoltán Kollár

Adresa: Mládežnícka 27, Tvrdošovce

Milan Peterka

Adresa: 360, Bojná

Ing. Štefan Kun

Adresa: Leninova 3, Dunajská Streda

Ottó Hodosi

Adresa: 385, Dolný Štál

Jozef Kristóf

Adresa: 557, Dolný Štál

Karol Csémi

Adresa: 606, Dolný Štál

Ottó Hodosi

Adresa: 223, Dolný Štál

Ladislav Horváth

Adresa: 529, Dolný Štál

Zoltán Józsa

Adresa: 7, Dolný Štál

František Soóky

Adresa: 5, Dolný Štál

Štefan Szelle

Adresa: 542, Dolný Štál

Vojtech Torma

Adresa: 206, Dolný Štál

Eva Csókaová

Adresa: 334, Dolný Štál

MvDr. Szilárd Csölle

Adresa: 651, Dolný Štál

Tibor Hromada

Adresa: 103, Dolný Štál

Ján Jonáš

Adresa: 36, Boheľov

Árpád Nagy

Adresa: 238, Dolný Štál

MvDr. Szilárd Csölle

Adresa: 651, Dolný Štál, Skončenie funkcie: 18.05.2005

Tibor Hromada

Adresa: 103, Dolný Štál, Skončenie funkcie: 18.05.2005

Ladislav Józsa

Adresa: 309, Dolný Štál 930 10

Zoltán Józsa

Adresa: 7, Dolný Štál, Skončenie funkcie: 18.05.2005

Árpád Nagy

Adresa: 483, Dolný Štál 930 10

Éva Csóka

Adresa: Tôňska cesta 334/6, Dolný Štál 930 10

Bc. Gyöngyi Bartalosová

Adresa: Hornoštálska cesta 254/20, Dolný Štál 930 10

Éva Csóka

Adresa: Tôňska cesta 334/6, Dolný Štál 930 10, Skončenie funkcie: 20.03.2009

Július Czikhardt

Adresa: Hasičská ulica 643/2, Dolný Štál 930 10

František Fazekas

Adresa: Lesná ulica 691/35, Dolný Štál 930 10

Karol Józsa

Adresa: 585, Dolný Štál 930 10

Irena Kósová

Adresa: Vŕbová ulica 645/2, Dolný Štál 930 10

Ing. Tibor Molnár

Adresa: 213, Veľké Blahovo, Skončenie funkcie: 20.03.2009

Árpád Nagy

Adresa: 238, Dolný Štál, Skončenie funkcie: 20.03.2009

Árpád Nagy

Adresa: Tôňska cesta 333/15, Dolný Štál 930 10

Vojtech Torma

Adresa: 206, Dolný Štál, Skončenie funkcie: 20.03.2009

Ján Jonáš

Adresa: 36, Boheľov, Skončenie funkcie: 19.03.2010

Štefan Szelle

Adresa: 542, Dolný Štál, Skončenie funkcie: 19.03.2010

Ing. Arpád Tilajcsík

Adresa: Dunajská 369, Dunajská Streda 929 01

Jozef Hajka

Adresa: Rišňovce 566, Nitra

Ing. Ján Struharňanský

Adresa: ul. Sitnianska 4, Nitra

Anton Bernadič

Adresa: 134, Rumanová

Alexander Čúzy

Adresa: 234, Báb

Jozef Hajka

Adresa: 566, Rišňovce

František Jamrich

Adresa: 213, Rumanová

Peter Novosedlík

Adresa: 309, Rumanová

Ing. Jozef Novosedlík

Adresa: 130, Rumanová

Ing. Ján Struharňanský - podredseda

Adresa: Sitnianska 104, Nitra

Dominik Šimora

Adresa: 446, Rišňovce

Ing. Jozef Tehlár

Adresa: Ďumbierska 51/2, Nitra

Ing. Valéria Hlavačková

Adresa: Hlboká 71, Nitra

Dušan Dolinský

Adresa: 312, Rumanová

František Sochor

Adresa: 175, Rumanová

Vincent Ševčík

Adresa: 180, Rumanová

Milan Talian

Adresa: 309, Rumanová

Ing. Štefan Vaško

Adresa: Podjavorinskej 24, Nitra

Ing. Jozef Kolek

Adresa: 216, Sasinkovo

Ing. Róbert Vágó

Adresa: Ul. M. Urbana 2718/10, Komárno

MvDr. Szilárd Csölle

Adresa: 651, Dolný Štál 930 10

Mgr. Norbert Smaho

Adresa: Mraziarenská 17, Bratislava 821 08

Mgr. Martin Šácha

Adresa: Prešernova 4, Bratislava 811 02

Ing. Martin Seman

Adresa: Stierova 5, Košice 040 23

PHDr. Juraj Handzo

Adresa: Súmračná 7, Bratislava 821 01

Ing. Petr Sucharda

Adresa: Krausova 605, Praha 199 00, Česká republika

Ing. Ladislav Farkas

Adresa: 119, Hubice

Ing. Ľudovít Kovács

Adresa: Mliečno 361, Šamorín

Ing. Zoltán Nagy

Adresa: Hlavná 12, Zlaté Klasy 930 39

Ing. Ladislav Farkas

Adresa: Rastice 840, Zlaté Klasy 930 39

Ľudovít Kovács

Adresa: 41, Šamorín

Ing. Zoltán Nagy

Adresa: 12, Zlaté Klasy 930 39

Ing. Ladislav Farkas

Adresa: 840, Zlaté Klasy, Skončenie funkcie: 11.10.2007

Ing. Zoltán Nagy

Adresa: 12, Zlaté Klasy, Skončenie funkcie: 11.10.2007

Ing. Rozália Szabóová

Adresa: Gorkého 84/1698, Tvrdošovce 941 10

Ing. Andrej Aranossy

Adresa: Šamorín

Ing. Pavol Výboch

Adresa: Dunajská Streda

Dionýz Bartal

Adresa: 60, Kráľovičove Kračany

Ján Csiba

Adresa: 67, Kráľovičove Kračany

Vojtech Erdös

Adresa: 68, Kráľovičove Kračany

Ing. Juraj Erdös

Adresa: Nová Ves 2219, Dunajská Streda

Ing. Mária Hajasová

Adresa: 17, Bodíky

Andrej Kováts

Adresa: 229, Baka

Martin Kucsera

Adresa: 21, Trstená na Ostrove

Ivan Kulcsár

Adresa: 248, Baka

Ing. Ľudovit Labanc

Adresa: 175, Jurová

Andrej Mészáros

Adresa: 52, Trstená na Ostrove

Vendelín Mészáros

Adresa: 33, Jurová

Ing. Július Mészáros

Adresa: 5, Jurová

Ladislav Molnár

Adresa: 140, Trstená na Ostrove

Ing. Július Petrovits

Adresa: 363, Baka

František Rácz

Adresa: 52, Baka

Jozef Rácz

Adresa: 73, Baka

Július Sátor

Adresa: 38, Baka

Vendelín Simon

Adresa: 97, Jurová

Štefan Szerencsés

Adresa: nám. SNP 186/8, Dunajská Streda

Ing. Pavol Výboch

Adresa: Veľkoblahovská 73/35, Dunajská Streda

Rudolf Lentulay

Adresa: 216, Kostolné Kračany

Ladislav Mészáros

Adresa: 491, Orechová Potôň

Anton Simon

Adresa: 3, Jurová

Ing. Ladislav Soós

Adresa: nám. Priateľstva 2169/21, Dunajská Streda

Ing. Pavol Výboch

Adresa: Vajanského 9, Dunajská Streda

Štefan Ábrahám

Adresa: 175, Jurová

Marta Balatoniová

Adresa: 6, Kostolné Kračany

Jozef Both

Adresa: Etreové 68, Kostolné Kračany

Jozef Görcs

Adresa: 38, Kráľovičove Kračany

Ing. Štefan Író

Adresa: nám. Priateľstva 2170/24, Dunajská Streda

Ondrej Kováts

Adresa: 229, Baka

Martin Kučera

Adresa: 21, Trstená na Ostrove

Rudolf Lentulai

Adresa: 216, Kostolné Kračany

Tibor Majer

Adresa: Kyncelové 70, Kostolné Kračany

Ondrej Mészáros

Adresa: 52, Trstená na Ostrove

Štefan Nagy

Adresa: Moravské 48, Kostolné Kračany

Zuzana Nagyová

Adresa: Moravské Kračany 48, Kostolné Kračany

Ľudovít Vida

Adresa: 155, Jurová

Julius Zsemlye

Adresa: 263, Baka

Ing. Štefan Író

Adresa: Nám. Priateľstva 2170/24, Dunajská Streda

Marta Katonaová

Adresa: 56, Jurová

Tibor Mayer

Adresa: Kyncelové 70, Kostolné Kračany

Daniel Onódi

Adresa: 372, Baka

Ing. Ladislav Soós

Adresa: Nám. Priateľstva 2169/21, Dunajská Streda

Zoltán Hervay

Adresa: 364, Baka

Ladislav Molnár

Adresa: 149, Trstená na Ostrove

Tibor Szabó

Adresa: 158, Baka

Zuzana Puhová

Adresa: 20, Kostolné Kračany, Moravské 930 03

Jozef Both

Adresa: Etreové 68, Kostolné Kračany 930 03

Jozef Görcs

Adresa: 38, Kráľovičove Kračany 930 03

Ing. Mária Hajasová

Adresa: 17, Bodíky 930 29

Zoltán Hervay

Adresa: 364, Baka 930 04

Tibor Mayer

Adresa: Kyncelové 70, Kostolné Kračany 930 03

Štefan Mészáros

Adresa: 115, Baka 930 04

Ladislav Molnár

Adresa: 149, Trstená na Ostrove 930 04

Štefan Nagy

Adresa: Moravské 48, Kostolné Kračany 930 03

Ing. Július Petrovits

Adresa: 363, Baka 930 04

Vendelín Simon

Adresa: 97, Jurová 930 04

Tibor Szabó

Adresa: 158, Baka 930 04

Ladislav Zsemlye

Adresa: 369, Baka 930 04

Karol Fodor

Adresa: 121, Kráľovičove Kračany 930 03

Agneša Horváthová

Adresa: 188, Baka 930 04

Gabriel Nógel

Adresa: 221, Baka 930 04

Štefan Nagy

Adresa: Amadého 222, Kostolné Kračany 930 03

František Csiffári

Adresa: Šípošovské 180, Kostolné Kračany 930 03

Ing. Róbert Spišák , PhD.

Adresa: Slávičie údolie 24, Bratislava 811 02

JUDr. Mikuláš Trstenský , CSC.

Adresa: Brusnicová 2294/29, Bratislava 831 01

JUDr. Marta Lehnertová

Adresa: Mišíkova 2818/18, Bratislava 811 04

Ján Bertalan

Adresa: 156, Baka 930 04

Ing. Ľudovít Labanec

Adresa: 39, Jurová 930 04

Ing. Mgr. Martina Lacková

Adresa: Moldavská 11, Bratislava 821 03

Marta Katonová

Adresa: 56, Jurová 930 04

Elemír Kálmán

Adresa: 185, Orechová Potôň

Ing. Zoltán Tóth

Adresa: Orechová Potôň

Peter Bernáth

Adresa: Orechová Potôň

Ing. Andrej Toth

Adresa: 8, Vydrany

Imrich Varga

Adresa: 20, Lehnice

Ing. Alexander Csiba

Adresa: Dunajská Streda

Pavol Heller

Adresa: Orechová Potôň

Vojtech Hervay

Adresa: Orechová Potôň

Ján Kalmár

Adresa: Orechová Potôň

Karol Lelkes

Adresa: Dunajská Streda

Vojtech Lelkes

Adresa: Orechová Potôň

Ing. Lorant Lelkes

Adresa: Dunajská Streda

Ján Lengyel

Adresa: Orechová Potôň

Alžbeta Miklósová

Adresa: Orechová Potôň

Tibor Nagy

Adresa: Orechová Potôň

Eugen Pónya

Adresa: Orechová Potôň

Tibor Ravasz

Adresa: Orechová Potôň

Ing. Štefan Tóth

Adresa: Veľké Blahovo

Ing. Ján Végh

Adresa: Orechová Potôň

Tibor Bavasz

Adresa: Orechová Potôň

Alexander Egri

Adresa: Orechová Potôň

Elemér Kálmán

Adresa: Orechová Potôň

František Lelkes

Adresa: Orechová Potôň

Ing. Lóránt Lelkes

Adresa: Dunajská Streda

Edmund Molnár

Adresa: Vieska

František Pöthe

Adresa: Horná Potôň

Michal Pupák

Adresa: Dunajská Streda

Imrich Varga

Adresa: Lehnice

Mária Zöldová

Adresa: Dunajská Streda

Alexander Egri

Adresa: 497, Orechová Potôň

Jozef Gálffy

Adresa: 399, Orechová Potôň

Elemér Kálmán

Adresa: 183, Orechová Potôň

Ján Kalmár

Adresa: 278, Orechová Potôň

František Lelkes

Adresa: 458, Orechová Potôň

Ing. Lóránt Lelkes

Adresa: Mlynská 308/11, Dunajská Streda

Alžbeta Miklósová

Adresa: 448, Orechová Potôň

Edmund Molnár

Adresa: 80, Vieska

Tibor Nagy

Adresa: 353, Orechová Potôň

František Pöthe

Adresa: 208, Horná Potôň

Tibor Ravasz

Adresa: 527, Orechová Potôň

Ing. Štefan Tóth

Adresa: 189, Veľké Blahovo

Mária Zöldová

Adresa: Jilemnického 234/31, Dunajská Streda

Imrich Juhos

Adresa: 370, Orechová Potôň

Štefan Kiss

Adresa: 492, Orechová Potôň

Peter Lörinczi

Adresa: 155, Orechová Potôň

Štefan Mocsonoky

Adresa: 110, Vieska

Ladislav Nagy

Adresa: 86, Michal na Ostrove

Tibor Nagy

Adresa: 458, Orechová Potôň

Karol Németh

Adresa: 414, Orechová Potôň

Vincent Sidó

Adresa: Mlynská 33, Orechová Potôň

Ing. Štefan Tóth

Adresa: 187, Veľké Blahovo

Ing. Ján Végh

Adresa: 324, Orechová Potôň

Štefan Virágh

Adresa: 156, Orechová Potôň

Jozef Zöld

Adresa: 63, Vieska

Ľudovít Fekete

Adresa: Dolná 421, Orechová Potôň

Erika Gaálová

Adresa: Hviezdoslavova 2097/5, Dunajská Streda

Ing. Lóránt Lelkes

Adresa: Veľkoblahovská 71/31, Dunajská Streda

Karol Németh

Adresa: 155, Orechová Potôň

Imrich Juhos

Adresa: 370, Orechová Potôň 930 02

Alexander Bódis

Adresa: 23, Vieska 930 02

Peter Lőrinczi

Adresa: 155, Orechová Potôň 930 02

Tibor Nagy

Adresa: 458, Orechová Potôň 930 02

Tibor Ravasz

Adresa: 527, Orechová Potôň 930 02

Ing. Ján Végh

Adresa: 324, Orechová Potôň 930 02

Jozef Zöld

Adresa: 63, Vieska 930 02

Mária Zöldová

Adresa: Jilemnického 234, Dunajská Streda 929 01

Viktor Dallemule

Adresa: Bebravská 16/5034, Bratislava 821 07

Ing. Ernest Kázmér

Adresa: nám.Priateľstva 2164/1, Dunajská Streda

Alexander Ambrus

Adresa: 475, Orechová Potôň

Ernest Kálmán

Adresa: Královské údolie 18, Bratislava

Mikuláš Kázmer

Adresa: Hlavná 51, Veľké Blahovo

Helena Mátisová

Adresa: Veľkoblahovská 64/17, Dunajská Streda

Viola Némethova

Adresa: Mierová 373, Veľké Blahovo

Karol Szelle

Adresa: Mierová 367, Veľké Blahovo

Štefan Ugróczky

Adresa: Mierová 324, Veľké Blahovo

Vojtech Vodnyánszky

Adresa: Kukučinova 480/10, Dunajská Streda

Ing. Tibor Keserü

Adresa: Veľkoblahovská 73/25, Dunajská Streda

Tibor Csadi

Adresa: 5, Vydrany

Jozef Gaál

Adresa: Hviezdoslavova 2097/5, Dunajská Streda

Ernest Kálman

Adresa: Královské údolie 18, Bratislava

Mikuláš Kázmér

Adresa: Hlavná 51, Veľké Blahovo

Jozef Lukács

Adresa: 106, Kráľovičove Kračany

Peter Németh

Adresa: 19, Veľké Blahovo

Jozef Ugroczký

Adresa: 286, Veľké Blahovo

Lívia Urbanová

Adresa: 209, Vydrany

Ing. Peter Rácz

Adresa: Malá 2149/25, Dunajská Streda

Ján Czafík

Adresa: nám. Priateľstva 2170/23, Dunajská Streda 929 01

Jozef Gaál

Adresa: Hviezdoslavova 2097/5, Dunajská Streda 929 01

Ernest Kálmán

Adresa: Kráľovské údolie 18, Bratislava 811 02

Jozef Lukáč

Adresa: 106, Kráľovičove Kračany 930 03

Ing. Peter Rácz

Adresa: Malá 2149/25, Dunajská Streda 929 01

Jozef Ugróczky

Adresa: 286, Veľké Blahovo 930 01

Štefan Ugróczky

Adresa: 324, Veľké Blahovo 930 01

Ing. Ottó Bíró , CSC.

Adresa: Kúpeľná 793/20, Dunajská Streda 929 01

MvDr. Imrich Bohuniczky

Adresa: Malotejedská 551/32, Dunajská Streda 929 01

Štefan Ugróczky

Adresa: 366, Veľké Blahovo 930 01

Tibor Csadi

Adresa: 496, Vydrany 930 16

Štefan Németh

Adresa: Amadeho Kračany 98, Kostolné Kračany 930 03

Ing. Jozef Vojtek

Adresa: Nám. SNP 190, Dunajská Streda 929 01

Ladislav Šťavina

Adresa: Ružová 409/7, Rimavská Sobota 979 01

Ing. Peter Struhár

Adresa: Pri Hornej Skalke 4, Svätý Jur 900 21

Ing. Alica Doležalová

Adresa: Karola Adlera 13, Bratislava 841 02

Dávid Vilkner

Adresa: Na Ladách 1216/5, Praha 6 160 00, Česká republika

Milan Matušík

Adresa: J. Alexyho 2688/2, Topoľčany, Skončenie funkcie: 08.09.2006

Ing. Igor Deščík

Adresa: D. Jurkoviča 2362/2, Topoľčany, Skončenie funkcie: 30.08.2013

JUDr. Roman Kvasnica

Adresa: štefánikova 6767/29A, Piešťany 921 01

Ing. Robert Spišák , PhD.

Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava - Staré Mesto 811 02

Ing. Rozália Szabóová

Adresa: Gorkého 84, Tvrdošovce

Ing. Robert Spišák , PhD.

Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava- Staré Mesto 811 02

Ing. Jozef Öszi

Adresa: Ul. Stavbárov 2749/2, Komárno

Ing. Ľudovít Labanc

Adresa: 39, Jurová 930 04

JUDr. Marta Lehnertová

Adresa: Mišíkova 2818/18, Bratislava 811 06

JUDr. Ingrid Vargová

Adresa: Kajsa 844/7, Lužianky 951 41

Ing. Robert Spišák , PhD.

Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava-Staré mesto 811 02

Ing. Daniela Slivová

Adresa: Potočná 17, Trenčín 911 01

Ing. Vladimír Tvaroška

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava 811 04

Mikuláš Bíroczi

Adresa: Gottwaldova 36, Tvrdošovce

Anton Vanya

Adresa: Hviezdoslavova 46, Tvrdošovce

Helena Bogyóová

Adresa: Námestie Slobody 30, Tvrdošovce

Alexander Borbély

Adresa: Hviezdoslavova 65, Tvrdošovce

Ing. Ladislav Csanda

Adresa: Námestie Slobody 8, Tvrdošovce

Mária Csányiová

Adresa: Mierové nám. 29, Tvrdošovce

Štefan Košík

Adresa: 9.mája 47, Tvrdošovce

Ladislav Vanya

Adresa: Hviezdoslavova 93, Tvrdošovce

Igor Bencze

Adresa: Ovocná 17, Tvrdošovce

Ing. Ladislav Csanda

Adresa: Dolná 8, Tvrdošovce

Ladislav Pál

Adresa: Hviezdoslavova 75, Tvrdošovce

Ing. Rozália Szabóová - predsedkyňa

Adresa: Gorkého 84, Tvrdošovce

Ing. Imrich Vanya

Adresa: Nová cesta 42, Tvrdošovce

Rudolf Zsilinszki

Adresa: Dolná 12, Tvrdošovce

Igor Bence

Adresa: Ovocná 17, Tvrdošovce

Ing. Róbert Borbély

Adresa: Školská 9, Tvrdošovce

Július Mojzeš

Adresa: Sládkovičova 8, Tvrdošovce

Ján Vanya

Adresa: Hviezdoslavova 2, Tvrdošovce

Ing. Róbert Borbély

Adresa: Letná 5, Tvrdošovce 941 10

Ing. Jozef Őszi

Adresa: Tajovského 5/2537, Komárno 945 01

Ing. Oľga Baloghová

Adresa: Hviezdoslavova 43/690, Tvrdošovce 941 10

Ing. Jozef Gulik

Adresa: Vinohradnícka 259/27, Nemčice 955 01

Jaroslav Božik

Adresa: Sekanica 196/57, Kuzmice 956 21

Peter Gulik

Adresa: Streďanská 2661/17, Topoľčany 955 01

Milan Peterka

Adresa: 360, Bojná 956 01

Stanislava Žitňanská

Adresa: 247, Urmince 956 02

Ján Švajc

Adresa: 810, Bojná 956 01

Jaroslav Božik

Adresa: Sekanica 196/57, Kuzmice

Jaroslav Božik

Adresa: 196, Kuzmice

Peter Gulik

Adresa: Streďanská 2661/17, Topoľčany

Ing. Jozef Gulik

Adresa: M.A. Bazovského 2355/3, Topoľčany 955 01

Ing. Jozef Gulik

Adresa: M.A.Bazovského 2355/3, Topoľčany

Peter Gulik

Adresa: Streďanská 2661, Topoľčany

Stanislava Žitňanská

Adresa: V.Beniaka 1458, Topoľčany

Stanislava Žitňanská

Adresa: 247, Urmince

Ing. Jozef Gulik

Adresa: M.A.Bazovského 2355/3, Topoľčany 955 01

Ing. Jozef Gulik

Adresa: Vinohradnícka 295/27, Nemčice 955 01

Vladimír Tvaroška

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava - Staré mesto 811 04

Vladimír Tvaroška - 2.podpredseda predstavenstva

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava 811 04

Ing. Juraj Kovács - 1.podpredseda predstavenstva

Adresa: Lesná 579/10, Veľké Dvorníky 929 01

Vladimír Tvaroška - 2.podpredseda

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava 811 04

Ing. Juraj Kovács - 1.podpredseda

Adresa: Lesná 579/10, Veľké Dvorníky 929 01

Erika Gaálová

Adresa: 514, Vydrany 930 16

Ing. Juraj Kovács - 1

Adresa: Lesná 579/10, Veľké Dvorníky 929 01

Vladimír Tvaroška - 2

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava 811 04

Ing. Zoltán Pivoda

Adresa: Mederčská ul. 748/5, Komárno 945 01

Ing. Valéria Hlavačková

Adresa: Hontianska 1815/9, Nitra - Chrenová 949 01

Ing. PhDr. Martina Žolnír , PhD.

Adresa: Moldavská 108/11, Bratislava 821 03

Ing. Zoltán Pivoda - 1. podpredseda - 9.6.2015

Adresa: Mederčská ul. 748/75, Komárno 945 01

Tomáš Bartal - 2

Adresa: Gaštanový rad 478/10, Malé Dvorníky 929 01

Ing. Zoltán Pivoda - 1. podpredseda - 9.6.2015

Adresa: Mederčská ul. 748/5, Komárno 945 01

Ing. Zoltán Pivoda - 1. podpredseda predstavenstva - 12.06.2015

Adresa: Mederčská ul. 748/75, Komárno 945 01

Tomáš Bartal - 2. podpredseda predstavenstva

Adresa: Gaštanový rad 478/10, Malé Dvorníky 929 01

Ing. Robert Spišák, - člen , PhD.

Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava 811 02

Ing. Zoltán Pivoda - 1

Adresa: Mederčská ul. 748/75, Komárno 945 01

Ing. Zoltán Pivoda

Adresa: Mederčská 75/748, Komárno 945 01

JUDr. Jaroslav Varga

Adresa: Stummerova 4665/126, Topoľčany 955 01

JUDr. Vladimír Varga

Adresa: Stummerova 4665/126, Topoľčany 955 01

Peter Obuch

Adresa: Viešťanská 43/206, Tomášovce 985 56

Jaroslav Šuľaj

Adresa: Hlavná 22/34, Stará Halič 985 11

Ing. Ivan Kokavec

Adresa: Lúčna 6/483, Halič 985 11

Ing. Michal Gáfrik

Adresa: J.Alexyho 35, Lučenec 984 01

Jaroslav Kubíček

Adresa: 176, Podrečany 985 54

Ing. Ján Kanda

Adresa: Družstevná 335, Tomášovce 985 56

Juraj Bobáľ

Adresa: 175, Podrečany 985 54

Pavel Kropáč

Adresa: Ostredky 2, Tomášovce 985 56

Miroslav Antalík

Adresa: 149, Veľká Ves 985 01

Ing. Miroslav Galád

Adresa: Budinská 151, Tomášovce 985 56

Miloš Petian

Adresa: Družstevná 302/17, Tomášovce 985 56

Ing. Stanislav Lauko

Adresa: 150, Podrečany 985 54

Ing. Vladimír Vajo

Adresa: Bratrícka 4, Lučenec 984 01

JUDr. Ján Ďurove

Adresa: 177, Podrečany 985 54

Mária Boháčová

Adresa: Družstevná 389, Tomášovce 985 56

Mgr. Maroš Horňáček

Adresa: Suché Mýto 4769/2, Bratislava 811 03

Vladimír Tvaroška

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 04

Vladimír Tvaroška

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava - Staré Mesto 811 04

Ing. Vladimíra Mačuhová

Adresa: Chrobákova 5, Bratislava - mestská časť Dúbravka 841 02

Ing. Jozef Öszi

Adresa: Tajovského 5/2537, Komárno 945 01

Ing. Juraj Varga

Adresa: Stummerova 4665/126, Topoľčany 955 01, Skončenie funkcie: 14.10.2017

Vladimír Tvaroška

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava-mestská časť Staré Mesto 811 04

Tomáš Bartal - podpredseda družstva

Adresa: Gaštanový rad 478/10, Malé Dvorníky 929 01

Peter Prištic

Adresa: Boldog 172, Boldog 925 29

Katarína Chmelová

Adresa: Nám. SNP 475/16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 06

Thomas Jacobsen

Adresa: St. Christopher Street 168, Valletta VLT 1467, Maltská republika

Zlatica Szilinszkyová

Adresa: 132, Horné Janíky 930 39

Mgr. Maroš Horňáček

Adresa: Suché mýto 4769/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 03

Vladimír Tvaroška

Adresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava- Staré Mesto 811 04

Ing. Vladimír Tvaroška

Adresa: Štefanovičova 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 04